עכשיו! תוכלו לנקות את השרטוטים שלכם בקלות      ובמהירות!!!

בשנים האחרונות החלו להתגלות בשרטוטי האוטוקד (DWG) מספר תופעות של הצטברות לא רצויה של כמויות גדולות של אובייקטים אשר גורמות "להתנפחות" קיצונית בגודל הקבצים, להאטה משמעותית במהירות העבודה ולנפילות רבות של התוכנה. האובייקטים הללו עשויים להיות אפליקציות רשומות ("RegApps"), פילטרים של שכבות ("Layer Filters"), ערכי קני-מידה ("Annotation Scales") או אובייקטים מיותמים ("Orphaned Data"). אובייקטים אלו מועברים משרטוט לשרטוט בעת ביצוע פעולות רגילות כמו הכנסת בלוק, קישור קובץ חיצוני (Xref) או פעולת "העתק-הדבק" .

תוכנת CAD FileFixer 2019© נועדה להתמודד עם בעיות אלו בדיוק. התוכנה מאפשרת סריקה וניקוי מהיר של תיקיות שלמות כולל כל התת-תיקיות הקיימות בתוכם. התוכנה מזהה את קבצי האוטוקד (DWG) ומוחקת מהם את כל האובייקטים הנ"ל על-פי בחירת המשתמש. פעולת הניקוי מקטינה את גודלם של הקבצים "המזוהמים" ומאפשרת עבודה מהירה ויעילה יותר וללא נפילות של התוכנה תוך שיפור תהליכי העבודה.

לרכישת המוצר  צור איתנו קשר


תוכנת CAD FileFixer פועלת על כל גרסאות האוטוקד המקצועיות: אוטוקד Map 3D אוטוקד Civil 3D אוטוקד Architecture אוטוקד Electrical אוטוקד Mechanical וכו'...
לתוכנת CAD FileFixer אותן דרישות חומרה ותוכנה כמו תוכנת האוטוקד שברשותך.   
   
   

 כל הזכויות לאתר ולתוכנות שמורות לערד גזית. כל הזכויות האחרות שייכות לבעליהם החוקיים.
http://www.aradgazit.co.il